Göderim ve İade

Paketinizin gönnderimi

Sipariş ettiğiniz ürün renk ve ebatına göre aynı gün içersinde başka birisinin içeriğini görmeyeceği bir şekilde paketlenir. Hafta içi  13:00 cumartesileri ise 11:00 saatine kadar vermiş olduğunuz ürünler yine aynı gün içersinde kargoya teslim edilir. Belirtmiş olduğumuz Gün e saatler dışında verilen siparişler bir sonraki iş günü teslim edilecek ve takip numaraları sizlere sms veya mail yardımı ile ulaştırılacaktır.

 Lütfen Kargo Paketi Bozuk Ürünleri Teslim Almayınız

Özel hayatınızın korunması için sipariş paketlerinizi özenle hazırlıyor ve kargoya teslim ediyoruz. Unutmayınız Tasıma esnasında paketi bozulan, ambalajı bozulmuş veya kullanılmaz hale gelen ürünlerin iadesi "hijyenik ürünler" olduğundan dolayı mümkün değildir. Bu nedenden dolayı teslimat esnasında zarar gördüğü açıkça belli olan ürünleri kabul etmeyiniz.

İade Koşulları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra hiç bir neden belirtmeden, ambalajı bozulmamış, kullanılmamış tüm ürünleri 7 gün içersinde herhangibir neden belirtmeden iade hakkına sahipsiniz. Bunun İçin aşağıdaki işlemleri uygulayınız.

  1.        Websitemiz içersinde bulunan iade Formunu veya mail ile ulaşarak bilgilendiriniz.
  2.        Kargo ücreti İadeyi yapan müşteriye aittir. Karşı ödemeli iadeler kabul edilmeyecektir ve veya iade edilecek bedelden kesilecetir.
  3.        iade edilen ürün teslim alındıktan sonra incelenecek ve bedeli en geç 7 iş günü içersinde belirttiğiniz ödeme yöntemi ile hesabınıza ulaştırılacaktır.

Hatalı Ürünlerin İadesi veya Değişimi

Sizlere gelen ürünlerde isteğiniz dışında "renk", "beden" veya "model" farklı gelir veya üründe herhangi defo tespit ederseniz aşağıdaki işlemleri uygulayınız.

  1.        Websitemiz içersinde bulunan iade Formunu veya mail ile ulaşarak bilgilendiriniz.
  2.        Kargoyu size gelen kargo şirketi ile gönderiniz.
  3.        İade edilen ürün teslim alındıktan sonra incelenecek ve bedeli en geç 7 iş günü içersinde belirttiğiniz ödeme yöntemi ile hesabınıza ulaştırılacaktır veya dilediğiniz başka bir ürün ile değişimi sağlanacaktır.

Detaylı bilgi için: info@icgiyimonline.net adresine veya 0554 390 62 77 nolu destek telefonuna dilediğiz saat ulaşabilirsiniz.